Millet İttifakı Rize Adaylarından Yoğun Ziyaret ve İftar Programları

49

Millet İttifakı Rize Milletvekili Adayları, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Necla Kaçan’ın katılımıyla yoğun bir ziyaret ve iftar programı gerçekleştirdi. Rize’nin çeşitli bölgelerinde düzenlenen etkinliklerde, birlik ve beraberlik mesajları verildi.

İlk olarak Muradiye Beldesi’nde ziyaretler gerçekleştirildi ve ardından Elmalı Köyü’ne geçilerek orada düzenlenen iftar programına katıldı. Vatandaşlarla bir araya gelen adaylar, Rize’nin sorunlarını ve beklentilerini dinledi.

 

Ziyaretler, Salarha Bölgesi’nde devam etti. Ekonomik sorunlardan dertli olan hemşehrilerle görüşen Millet İttifakı adayları, Rize’nin haklarını elde etmek için birlikte başaracaklarına dair sözler verdi.

Yoğun ziyaretlerin son durağı Fındıklı ilçesi oldu. Millet İttifakı Rize Milletvekili Adaylarıyla gerçekleştirilen Aday Buluşması, Seçim Bürosu Açılışı ve Esnaf Ziyaretleri’nin ardından Fındıklı Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katılım sağlandı. Yüzlerce hemşehriyle kucaklaşan adaylar, Rize için güçlü bir gelecek vaat ettiler.

Millet İttifakı’nın Rize adayları, bu yoğun ziyaret ve iftar programlarıyla Rize halkının yanında olduklarını göstererek, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Rize’nin güçlü ve aydınlık bir gelecek için hep birlikte mücadele edeceğine dair inançlarını paylaştılar.